Wylot z
Przylot do
Data wylotu
 
Data przylotu
 
Pasażerowie
Dorośli (od 18 lat)
Młodzież (od 12 - 16 lat)
Dzieci (do 12 lat)
Niemowlęta (do 2 lat)
Znajdź oferty
Tanie loty Ryanair do Alicante od 159 PLN
LOT DATA WYLOTU LINIA LOTNICZA CENA
Warszawa - Alicante   od 2018-05-06 do 2018-09-06     199.00
Warszawa - Alicante   od 2018-05-09 do 2018-10-29     119.00
Gdańsk - Alicante   od 2018-05-09 do 2018-10-29     106.00
Poznań - Alicante   od 2018-05-09 do 2018-10-29     106.00
Kraków - Alicante   od 2018-05-09 do 2018-10-19     183.00
Wrocław - Alicante   od 2018-05-09 do 2018-11-02     106.00

Rytmy flamenco, Corrida, zielone wzgórza oraz gorące słońce czekają właśnie na Ciebie. Zaplanuj więc swoja podróż w to egzotyczne miejsce razem z nami. Kup bilet lotniczy do Alicante, śródziemnomorskiego portu, turystycznego centrum Costa Blanca, tętniącego życiem kurortu znajdującego się w Hiszpanii.


Port lotniczy Alicante leży około 10 km na południowy-zachód od centrum miasta. Znajdują się na nim dwa terminale oraz trzeci w budowie. To jedno z największych i najbardziej dynamicznych portów lotniczych w Hiszpanii. Rocznie obsługuje ponad 9 mln pasażerów. Korzystają z niego zarówno tanie linie lotnicze jak i regularne linie rejsowe. Lotnisko oferuje loty krajowe oraz międzynarodowe. W swojej infrastrukturze lotnisko posiada dwa parkingi bezpośrednio przed terminalem, pasażerowie mogą skorzystać z możliwości wynajmu samochodu, sprawnie działa informacja lotniskowa i turystyczna.


Trzy razy w tygodniu z Krakowa do Alicante latają tanie linie lotnicze Ryanair. Korzystając z naszej strony znajdziesz najtańsze połączenia z Warszawy do Alicante obsługiwane przez linie LOT-u, Iberii, Spanaira. Dowiesz się w jakie dni są najdogodniejsze i najtańsze loty do Alicante. Rezerwuj tanie loty do Alicante z lotnisk w Polsce. Bezpośrednie przeloty do Alicante zapewniają tanie linie Ryanair oraz Wizzair. Loty liniami Ryanair odbywają się z Krakowa, Warszawy, Gdańska, Poznania oraz Wrocławia, natomiast połączenie liniami Wizzair realizowane jest z Warszawy.


Nie trać więc czasu na długie poszukiwania biletu lotniczego - promocyjne ceny biletów w sezonie letnim 2018. Nasza strona znajdzie go za Ciebie. Skorzystaj tylko z naszej oferty tanich lotów do Alicante.

Loty z Warszawy(WAW) do Alicante(ALC)

Wylot
Czas podróży: 14h 35m / 1 przesiadka
2018-07-02 19:45 Warszawa (WMI)
2018-07-03 10:20 Alicante (ALC)
1
FR 3899
2018-07-02 19:45 Warszawa (WMI)
2018-07-02 21:50 Mediolan (BGY)
FR
2
FR 9065
2018-07-03 08:00 Mediolan (BGY)
2018-07-03 10:20 Alicante (ALC)
FR
Przylot
Czas podróży: 10h 5m / 1 przesiadka
2018-07-09 07:55 Alicante (ALC)
2018-07-09 19:00 Warszawa (WMI)
1
FR 7522
2018-07-09 07:55 Alicante (ALC)
2018-07-09 10:35 Eindhoven (EIN)
FR
2
W6 1372
2018-07-09 16:10 Eindhoven (EIN)
2018-07-09 18:00 Warszawa (WAW)
W6
Lot z Warszawy do Alicante
Cena: 710 PLN

Loty z Krakowa(KRK) do Alicante(ALC)

Wylot
Czas podróży: 3h 25m / Bezpośrednio
FR 9872
FR
2018-06-17 13:40 Kraków (KRK)
2018-06-17 17:05 Alicante (ALC)
Przylot
Czas podróży: 20h 40m / 1 przesiadka
2018-06-24 20:10 Alicante (ALC)
2018-06-25 17:50 Kraków (KRK)
1
FR 4130
2018-06-24 20:10 Alicante (ALC)
2018-06-24 23:00 Frankfurt nad Menem (FRA)
FR
2
FR 2426
2018-06-25 15:15 Frankfurt nad Menem (FRA)
2018-06-25 16:50 Kraków (KRK)
FR
Lot z Krakowa do Alicante
Cena: 666 PLN

Loty z Gdańska(GDN) do Alicante(ALC)

Wylot
Czas podróży: 12h 0m / 1 przesiadka
2018-06-27 10:30 Gdańsk (GDN)
2018-06-27 22:30 Alicante (ALC)
1
FR 2375
2018-06-27 10:30 Gdańsk (GDN)
2018-06-27 11:45 Londyn (STN)
FR
2
FR 8976
2018-06-27 18:50 Londyn (STN)
2018-06-27 22:30 Alicante (ALC)
FR
Przylot
Czas podróży: 3h 30m / Bezpośrednio
FR 1426
FR
2018-07-04 14:35 Alicante (ALC)
2018-07-04 19:05 Gdańsk (GDN)
Lot z Gdańska do Alicante
Cena: 630 PLN

Loty z Poznania(GDN) do Alicante(ALC)

Wylot
Czas podróży: 25h 55m / 1 przesiadka
2018-06-27 07:25 Poznań (POZ)
2018-06-28 09:20 Alicante (ALC)
1
FR 2765
2018-06-27 07:25 Poznań (POZ)
2018-06-27 10:45 Madryt (MAD)
FR
2
UX 4047
2018-06-28 08:00 Madryt (MAD)
2018-06-28 09:20 Alicante (ALC)
UX
Przylot
Czas podróży: 3h 10m / Bezpośrednio
UX 2543
FR
2018-07-04 08:55 Alicante (ALC)
2018-07-04 13:05 Poznań (POZ)
Lot z Poznania do Alicante
Cena: 694 PLN
Holandia mapa Alicante

Alicante znajduje się w południowo-wschodnim regionie Hiszpanii. Historyczne ruiny, wspaniałe plaże oraz górzysty krajobraz przyciąga wielu turystów zwłaszcza z Europy. To idealne miejsce do odwiedzania przez cały rok. Dzięki międzynarodowemu portowi lotniczemu jest ważnym miastem regionu. To centrum handlowe specjalizuje się w produkcji wina, oliwy, oliwek a także cytrusów. Miasto wielu kultur, co stanowi wielkie zainteresowanie zwiedzających, położone niedaleko Madrytu, jedno z piękniejszych miejsc na spędzenie wakacji.


Tanie lotnicze bilety na loty do Alicante - Hiszpania. Porównaj ceny tanich linii lotniczych. Promocje, najniższe ceny!


Infolinia - Kontakt

32 728 30 26

Partner serwisu:
Tanie Loty - Rezerwacja biletów lotniczych Loty do Alicante
www.lotydoalicante.pl Loty do Alicante